Щодо виплати пільг у готівковій формі

Кабінет Міністрів України постановою від 17 квітня 2019 р. № 373 затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Для отримання пільг у готівковій формі (живими грошима через Укрпошту або на Ваш рахунок в Ощадбанку) пільговикам необхідно подати в управління праці та соціального захисту населення заяву про виплату пільги у готівковій формі.

Порядок дій:

  1. Заповніть два примірники заяви (бланки додаються) за зразком (додається).

  2. Якщо бажаєте отримувати пільгу на рахунок в Ощадбанку - зробіть копію довідки з реквізитами Вашого рахунку (або візьміть у банку нову).

  3. Зробіть копії заповнених сторінок паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, посвідчення пільговика.

  4. Весь пакет документів відвезіть у Голосіївське управління праці та соціального захисту населення (адреса, телефони, час роботи тут).

  5. Здайте заяву з пакетом документів спеціалісту управління, а на другому примірнику заяви попросіть поставити відмітку з датою і підписом особи, що її прийняла, та заберіть його собі.

  6. Якщо спеціаліст управління відмовиться приймати заяву - вимагайте прийняти заяву через канцелярію. Обов’язково отримайте відмітку на Вашому примірнику заяви та заберіть його собі.

  7. Якщо і в канцелярії у Вас відмовляться прийняти заяву - надішліть її в управління поштою рекомендованим листом (адреса управління додається). Збережіть поштову квитанцію (чек) про відправлення.

  8. У випадку порушення Ваших прав: відмові приймати заяву або відмові у виплаті пільг готівкою - Ви можете звернутись зі скаргою до Мінсоцполітики.

Пам’ятайте!

Вашим завданням є в будь-якому разі офіційно подати письмову заяву! Жодні усні роз’яснення не мають юридичної сили!

У разі неподання заяви на готівкову виплату пільги, суми належних Вам пільг будуть перераховуватися на рахунок Мінсоцполітики в Ощадбанку та в безспірному порядку стягуватися з нього постачальниками теплової, електричної енергії, природного газу, гарячої та холодної води без Вашого відома!